5.09. – „CYBERFOTO 2014” W GALERII MDK

5.09. – „CYBERFOTO 2014” W GALERII MDK

W Galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku od 5 września czynna jest wystawa pokonkursowa XVII Międzynarodowego Konkursu Cyfrowej Fotokreacji "Cyberfoto 2014".
Na wystawie zaprezentowane zostały prace laureatów konkursu. którego organizatorem jest Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie przy współpracy Związku Polskich Artystów Fotografików. Podczas wernisażu o możliwościach przetwarzania cyfrowych obrazów fotograficznych przy pomocy nowych technologii i komputera opowiedział Sławomir Jodłowski z Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, artysta-fotografik i członek jury. Wśród licznie przybyłych na wystawę radomszczan gościliśmy również delegacje z miast partnerskich Makó i Linkoln. Wernisaż uświetnił program artystyczny w wykonaniu Natalii Ćwiek przy akompaniamencie Katarzyny Pachuty.
Wystawę w Galerii MDK można oglądać do końca września. Zapraszamy.

Zobacz co zobaczysz