30.09 - KONFERENCJA PRASOWA ROF 2014

_dsc3557a
30.09 - KONFERENCJA PRASOWA ROF 2014

30 września odbyła się konferencja prasowa poświęcona Różewicz Open Festiwal Radomsko 2014. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele organizatorów - Prezydent Miasta Radomsko Anna Milczanowska, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Elżbieta Kwiatkowska oraz Krystyna Michalska , która czuwała nad programowaniem festiwalu. Wśród zaproszonych gości byli: Dyrektor Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi - Zdzisław Jaskuła oraz producent - Rafał Zięba z Towarzystwa Tragos, reżyser spektaklu "Matka i syn odchodzą" - Krzysztof Korwin - Piotrowski z Gliwickiego Teatru Muzycznego, pomysłodawca Poetyckiej Gry Ulicznej - Piotr Grobliński z Łódzkiego Domu Kultury oraz Małgorzata Borek z Muzeum Regionalnego im.Stanisława Sankowskiego. Konferencja była okazją do oficjalnego zaprezentowania programu festiwalu oraz podkreślenia roli gości, instytucji zaproszonych przez Miejski Dom Kultury w Radomsku do współrealizowania przedsięwzięcia.

DYREKTOR ARTYSTYCZNY FESTIWALU:
Barbara Osterloff - prof. Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie