MDK

Top-foto

16-17.04.2015 - KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

Logo
16-17.04.2015 - KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

6 i 17 kwietnia 2015 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyły się przesłuchania uczestników Konkursu Recytatorskiego dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Recytatorów oceniała Komisja w składzie: Barbara Chutkiewicz (przewodnicząca), Małgorzata Wesołowska i Matylda Kaszyńska. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji w czterech kategoriach wiekowych Komisja przyznała:

w kategorii klas I-II (17 recytatorów)
I miejsce – Antoninie Fajkowskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Beatę Miarkę
II miejsce – Amelii Krupie z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Alicję Kraft

III miejsce ex aeuqo – Annie Bardzie z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Dominikę Kubik
- Kacprowi Kopczyńskiemu z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowanemu przez Panią Joannę Drozdek

Wyróżnienia otrzymali:
- Wiktoria Małachowska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dominikę Kubik
- Mikołaj Przerada z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3w Radomsku, przygotowany przez Panią Joannę Grabną
- Aleksandra Koch z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panią Danutę Kaczmarczyk
- Oliwia Dalecka z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Marzenę Lorę
- Amelia Piosik z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Marzenę Lorę
- Maja Sztangreciak z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Urszulę Wojciechowską.

w kategorii klas III – IV (19 recytatorów):
I miejsce ex aeuqo – Aleksandrze Liwińskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Katarzynę Cichońską - Magierę
- Natalii Kędzierskiej ze Świetlicy – Pogotowia Lekcyjnego w Radomsku, przygotowanej przez Panią Annę Szczerbińską
II miejsce – Zuzannie Kwapińskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Monikę Małachowską

III miejsce ex aequo – Marii Janus z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Marię Smoląg
- Bartoszowi Radwańskiemu z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanemu przez Panią Katarzynę Cichońską - Magierę
Wyróżnienia otrzymali: 

- Kinga Koniarska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Marię Smoląg

- Karolina Stępień z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowana przez Panią Katarzynę Cichońską - Magierę
- Jakub Piechorowski ze Świetlicy – Pogotowia Lekcyjnego w Radomsku, przygotowany przez Panią Annę Szczerbińską

w kategorii klas V-VI (19 recytatorów):

I miejsce ex aequo – Weronice Mazur z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Barbarę Herod
- Wiktorii Kucharzewskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez panią Katarzynę Cichońską – Magierę
II miejsce ex aequo – Julii Smędzik z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Barbarę Gnoińską
- Alicji Gaik z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Agnieszkę Szwedzik

III miejsce – Marii Kędzierskiej ze Świetlicy – Pogotowia Lekcyjnego w Radomsku, przygotowanej przez Panią Annę Szczerbińską
Wyróżnienia otrzymali:
- Agnieszka Stawska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Agatę Piętkę
- Natalia Dziegieć z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Radomsku, przygotowana przez Panią Agnieszkę Szwedzik
- Michał Piechorowski ze Świetlicy – Pogotowia Lekcyjnego w Radomsku, przygotowanej przez Panią Annę Szczerbińską
- Wiktoria Bajorek z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panią Jolantę Zasępę
- Alicja Soczyńska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5, przygotowana przez Panią Jolantę Zasępę

w kategorii klasy gimnazjalne (21 recytatorów):
I miejsce – Karolinie Derwisz z Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Ewę Rajter

II miejsce ex aequo – Agacie Dziegieć z Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Grażynę Szczekocką
- Barbarze Ciosk z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Annę Huber
III miejsce ex aequo – Natalii Piaseckiej z Publicznego Gimnazjum Nr 5 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Żanetę Śliwiok
- Hannie Andrysiak z Publicznego Gimnazjum Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Katarzynę Cichońską – Magierę
Wyróżnienia otrzymały:
- Sara Bojorska z Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Annę Śliwakowską
- Julia Lasoń z Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Katarzynę Braszczyńską
- Żaneta Zakrzewska z Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Aleksandrę Gniłkę
- Iga Dygudaj z Publicznego Gimnazjum Nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panią Żanetę Śliwiok
- Patrycja Wilk z Publicznego Gimnazjum Nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panią Żanetę Śliwiok

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki ufundowane przez Miasto Radomsko i Miejski Dom Kultury w Radomsku.

Gratulujemy!

Zobacz co zobaczysz