28 - 29.05.2015 - K0NKURS RECYTATORSKI "ŚWIERSZCZYKOWE WIERSZE"

28 - 29.05.2015 - K0NKURS RECYTATORSKI "ŚWIERSZCZYKOWE WIERSZE"

28 i 29 maja w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbywały się przesłuchania konkursowe recytatorów – dzieci z radomszczańskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach:
28.05. – recytacja
29.05. -piosenka przedszkolna
Uczestników oceniała Komisja w składzie: Matylda Kaszyńska, Justyna Szalińska i Janusz Kucharski. W kategorii recytacja po wysłuchaniu 25 recytatorów Komisja przyznała:

I miejsce - Jakubowi Broszkowskiemu z oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 8 w Radomsku, przygotowanemu przez Panią Kingę Kipigroch,
II miejsce – Oldze Zatoń z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Agnieszkę Rudek,
III miejsce – Roksanie Smolarczyk z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Grażynę Solarz.

Wyróżnienia otrzymali:
Dawid Bartosik z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowany przez Panią Marzannę Adamek,
Maja Anysz z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku , przygotowana przez Panią Renatę Nems,
Roksana Mazut z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panią Renatę Nems.

W kategorii piosenka przedszkolna Komisja po wysłuchaniu 21 wykonawców przyznała:
I miejsce – Antoninie Krupie z Publicznego Przedszkola Nr 4 w Radomsku, przygotowanej przez Panie Małgorzatę Dynus i Agnieszkę Grabarczyk – Ciesielską,
II miejsce – Natalii Ciemniewskiej z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Iwonę Turek,
III miejsce – Zuzannie Dziubie z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowanemu przez Panią Marzannę Adamek.

Wyróżnienia otrzymali:
Salomea Nebożyńska z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Zenonę Wojtas,
Piotr Bałut z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Radomsku, przygotowany przez Panią Dorotę Grzegorczyk,
Jakub Sobczyk z Publicznego Przedszkola nr 3 w Radomsku, przygotowany przez Panią Dorotę Grzegorczyk.

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Miasto Radomsko i Miejski Dom Kultury.

Zobacz co zobaczysz