MDK

Top-foto

3 -4.03.2017 - KONKURS WOKALNY "MIKROFON 2017"

Mikrofon
3 -4.03.2017 - KONKURS WOKALNY "MIKROFON 2017"

W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku 5 marca 2017 r. Koncertem Laureatów zakończyły się dwudniowe przesłuchania 94 uczestników Konkursu Wokalnego „Mikrofon 2017” pod patronatem Prezydenta Miasta Radomska. Koncert, w którym wystąpili laureaci I, II i III miejsc poprzedzony został uroczystym podsumowaniem, wręczeniem nagród i pamiątkowych dyplomów.

Laureaci konkursu:

kategoria kl. I - III

I miejsce – Ksawery Bednarek z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 10 w Radomsku
II miejsce ex aequo – Katarzyna Kowalczyk z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie i Bartosz Bąk z Zespołu Szkół w Kłomnicach
III miejsce – Komisja nie przyznała

Wyróżnienia:
- Bartosz Kuchta z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy
- Jakub Sobczyk z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku
- Zuzanna Chrząstek z Zespołu Wokalno – Instrumentalnego „Tęczowe Nutki” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku

kategoria kl. IV - VI

I miejsca – Oliwia Kopiec z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku
II miejsce – Kinga Bąbol z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy
III miejsce – Magdalena Kierasińska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku

Wyróżnienia:
- Anna Olejniczak z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku
- Barbara Moroń z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Pławnie
- Julia Drożdżyńska z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach

kategoria kl. gimnazjalne

I miejsce – Malwina Wojciechowska z Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II w Głownie
II miejsce ex aeuqo – Weronika Nowak z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy i Maria Markiewicz z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
III miejsce – Michał Makowski z Publicznego Gimnazjum w Dziepłóci

Wyróżnienia:
- Emilia Rokita z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
- Katarzyna Utratna z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
- Dominika Musiał z Publicznego Gimnazjum w Gidlach
- Zuzanna Krzywaźnia z Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie

kategoria kl. ponadgimnazjalne
I miejsce – Komisja nie przyznała
II miejsce – Karolina Łuszczyna – Nowicka z Zespołu Wokalno – Instrumentalnego „Impresja” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku
III miejsca ex aeuqo – Adrianna Moroń z II Liceum Ogólnokształcącego w Radomska i Michalina Iwańska – Sosnowska z Łowicza

Wyróżnienia otrzymali:
- Katarzyna Błaszczyk z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
- Adam Stankiewicz z III liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim

Zobacz co zobaczysz