4.06.2017 - KONKURS PLASTYCZNY "MOJA RODZINA, MÓJ DOM, MOJE MIASTO"

Moja%20rodzina,%20m%c3%b3j%20dom
4.06.2017 - KONKURS PLASTYCZNY "MOJA RODZINA, MÓJ DOM, MOJE MIASTO"

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku 4 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Moja rodzina, mój dom, moje miasto”, ogłoszonego w ramach obchodów XVIII Radomszczańskich Dni Rodziny. Oceny 212 prac nadesłanych na konkurs dokonała 25 maja 2017 r. komisja w składzie: Joanna Sroczyńska (przewodnicząca), Karolina Mysłek i Tomasz Zawadzki.

Laureaci konkursu:

- kategoria przedszkola:

I miejsce – Jolanta Dziadkiewicz z PP Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Bogusławę Namyślak,
II miejsce ex aequo - Wiktor Ciesielski z PP Nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Jolantę Szymczak, Michał Krawczyk z PP Nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panie Renatę Kowalczyk i Agnieszkę Grabarczyk - Ciesielską
III miejsce ex aequo - Amelia Ryczyńska z PP Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Iwonę Turek, Michalina Ciupińska  i Szymon Starczewski z PP Nr 5 w Radomsku, przygotowani przez Panią Renatę Nems,

Wyróżnienie otrzymali:

- Laura Roszkowska z PP Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Annę Przybyłowską,
- Oliwia Pokora z PP nr 9 w Radomsku, przygotowana przez Panią Barbarę Kabzińską,
- Jan Wtorkowski z PP nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Renatę Nems,
- Tymon Dzitkowski z PP nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panie Bogumiłę Renatę Kowalczyk i Agnieszkę Grabarczyk - Ciesielską,

- kategoria klasy I - III:

I miejsce - Kacper Proszowski z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Małgorzatę Szymczak
II miejsce ex aequo - Maksymilian Kubanik z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Dominikę Kubik, Alina Kaczmarek z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Szymczak.
III miejsce - Norbert Szladerba z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Małgorzatę Szymczak.

Wyróżnienia otrzymali:
- Wiktoria Sikora z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Szymczak,
- Oliwier Wilk z PSP nr 5w Radomsku, przygotowany przez Panią Danutę Kaczmarczyk,
- Nadia Kowalska z PSP nr 10 w Radomsku, przygotowany przez Panią Marię Skazik,
- Hubert Dratwiński z PSP Nr 9 w Radomsku, przygotowana przez Panią Aurelię Piątkowską.

- kategoria klasy IV – VI:

I miejsce - Martyna Magiera z PSP nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Elżbietę Nowak.
II miejsce - Amelia Surlejewska z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowana przez przygotowana przez Pana Lecha Janasa.
III miejsce - Szymon Ratecki z PSP Nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Rakowską.

Wyróżnienie otrzymała Anna Olejniczak z ZSG nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Siarkę.

- kategoria klasy I – III gimnazjum:

III miejsce – Klaudia Poteralska z ZSG nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Siarkę.

Wyróżnienia:

- Katarzyna Kowalczyk z ZSG nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Siarkę,
- Jakub Kwiecień z ZSG nr 1 w Radomsku, przygotowany przez Panią Małgorzatę Siarkę,
- Patrycja Miara z ZSG nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Elżbietę Nowak.

W kategorii klas szkół ponadgimnazjalnych Komisja nie wyłoniła laureatów.

Nagrody ufundowali:
- Miasto Radomsko