MDK

Top-foto

4.06.2017 – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „MOJA RODZINA, MÓJ DOM, MOJE MIASTO”

Moja%20rodzina%20018
4.06.2017 – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „MOJA RODZINA, MÓJ DOM, MOJE MIASTO”

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku 4 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Moja rodzina, mój dom, moje miasto”, ogłoszonego w ramach obchodów XVIII Radomszczańskich Dni Rodziny. Oceny 212 prac nadesłanych na konkurs dokonała 25 maja 2017 r. komisja w składzie: Joanna Sroczyńska (przewodnicząca), Karolina Mysłek i Tomasz Zawadzki.

Laureaci konkursu:

- kategoria przedszkola:

I miejsce – Jolanta Dziadkiewicz z PP Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Bogusławę Namyślak,
II miejsce ex aequo – Wiktor Ciesielski z PP Nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Jolantę Szymczak,
- Michał Krawczyk z PP Nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panie Renatę Kowalczyk i Agnieszkę Grabarczyk - Ciesielską
III miejsce ex aequo – Amelia Ryczyńska z PP Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Iwonę Turek,
- Michalina Ciupińska z PP Nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panią Renatę Nems
- Szymon Starczewskiz PP Nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Renatę Nems.

Wyróżnienie otrzymali:

- Laura Roszkowska z PP Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Annę Przybyłowską,
- Oliwia Pokora z PP nr 9 w Radomsku, przygotowana przez Panią Barbarę Kabzińską,
- Jan Wtorkowski z PP nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Renatę Nems,
- Tymon Dzitkowski z PP nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panie Bogumiłę Renatę Kowalczyk i Agnieszkę Grabarczyk - Ciesielską,

- kategoria klasy I - III :

I miejsce – Kacper Proszowski z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Małgorzatę Szymczak
II miejsce ex aequo – Maksymilian Kubanik z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Dominikę Kubik
– Alina Kaczmarek z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Szymczak.
III miejsce – Norbert Szladerba z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Małgorzatę Szymczak.

Wyróżnienia otrzymali:
- Wiktoria Sikora z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Szymczak,
- Oliwier Wilk z PSP nr 5w Radomsku, przygotowany przez Panią Danutę Kaczmarczyk,
- Nadia Kowalska z PSP nr 10 w Radomsku, przygotowany przez Panią Marię Skazik,
- Hubert Dratwiński z PSP Nr 9 w Radomsku, przygotowana przez Panią Aurelię Piątkowską.

- kategoria klasy IV – VI:

I miejsce – Martyna Magiera z PSP nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Elżbietę Nowak.
II miejsce – Amelia Surlejewska z ZSG nr 4 w Radomsku, przygotowana przez przygotowana przez Pana Lecha Janasa.
III miejsce – Szymon Ratecki z PSP Nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią
Agnieszkę Rakowską.

Wyróżnienie otrzymała Anna Olejniczak z ZSG nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Siarkę.


- kategoria klasy I – III gimnazjum:

III miejsce – Klaudia Poteralska z ZSG nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Siarkę.


Wyróżnienia otrzymali:

- Katarzyna Kowalczyk z ZSG nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Siarkę,
- Jakub Kwiecień z ZSG nr 1 w Radomsku, przygotowany przez Panią Małgorzatę Siarkę,
- Patrycja Miara z ZSG nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Elżbietę Nowak.

W kategorii klas szkół ponadgimnazjalnych Komisja nie wyłoniła laureatów.


Nagrody ufundowali:
- Miasto Radomsko
- Komitet Organizacyjny Radomszczańskich Dni Rodziny
- Miejski Dom Kultury w Radomsku

Zobacz co zobaczysz