18.06.2017 - III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO JUŻ ZA NAMI

_dsc1299
18.06.2017 - III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO JUŻ ZA NAMI

III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska Etiuda 2017, którego organizatorem był Miejski Dom Kultury w Radomsku i Studio Tańca „Etiuda” odbył się 18 czerwca 2017 r. w Hali Sportowej przy ZSG nr 4 w Radomsku.
W turnieju wzięło udział ponad sto par tanecznych, które reprezentowały kluby tańca m.in. z: Łodzi, Warszawy, Częstochowy, Opola, Sosnowca, Pabianic, Torunia, Wrocławia, Jaworzna, Bełchatowa i Radomska. Turniej podzielony został na trzy bloki taneczne, w których prezentowali się tancerze w różnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych. Pary taneczne rywalizowały na parkiecie prezentując swoje umiejętności w tańcach standardowych i tańcach latynoamerykańskich.
Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe najlepszym parom wręczyli: Małgorzata Kańska-Kipichoch – Zastępca Prezydenta Miasta Radomska, Anna Kulikiewicz – Kierownik Działu Edukacji Kulturalnej MDK oraz Dawid Fiszer – instruktor tańca ST „Etiuda” MDK.
Wyniki turnieju już wkrótce.

Fotografie: Mirosław Kercz

Zobacz co zobaczysz