9.08.2017 - DRUGA TURA KOLOROWEGO REJSU

Dsc_1238
9.08.2017 - DRUGA TURA KOLOROWEGO REJSU

4 godziny poszukiwania ukrytych znaków i poleceń oraz 16 konkurencji to gra miejska zorganizowana w ramach "Kolorowego rejsu" w MDK Radomsko. 9 sierpnia 2017 dzieci w Parku Świętojańskim podczas licznych łamigłówek i gier, ćwiczyły swoją kreatywność i zręczność. Gra miejska przygotowana przez harcerzy Hufca ZHP Radomsko im.Szarych Szeregów Roj "Metal" przy współpracy z Miejskim Domem Kultury w Radomsku, zakończona została "hokejem na wodzie".

"Kolorowy rejs" odbywający się w daniach 7 - 11 lipca to druga tura warsztatów artystyczny i  zajęć rekreacyjnych. Rejs rozpoczął się od zwiedzania Komendy Powiatowej Policji w Radomsku (dzieci zobaczyły areszt, wnętrze policyjnego radiowozu, przymierzały kaski, tarcze i kamizelki policyjne), potem odbyły się zabawy integracyjne. Były też warsztaty plastyczne - dzieci wykonywały małe drewniane tratwy a na kortach tenisowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ćwiczyły grę w tenisa. W kolejnych dniach czeka na "rejsowiczów" ścianka wspinaczkowa, crossfitt oraz warsztaty plastyczne - animacja poklatkowa i budowanie żaglówek z kartonowych pudełek.

"Kolorowy rejs" współfinansowała firma JYSK

Zobacz co zobaczysz