11.08.2017 - ZAKOŃCZYLIŚMY DRUGĄ TURĘ "KOLOROWEGO REJSU"

Dsc_1265
11.08.2017 - ZAKOŃCZYLIŚMY DRUGĄ TURĘ "KOLOROWEGO REJSU"

11 sierpnia  2017 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku zakończyła się druga tura zajęć dla dzieci ph. "Kolorowy rejs". Uczestnicy "rejsu" codziennie przez 5 dni brali udział w zajęciach edukacyjnych, artystycznych i rekreacyjnych. Dzieci zwiedziły Komendę Powiatową Policji w Radomsku, wzięły udział w grach i zabawach integracyjnych, ćwiczyły grę w tenisa, wykonywały drewniane tratwy, bawiły się podczas gry miejskiej, malowały na folii morskie pejzaże, robiły tekturowe statki oraz animowały plastelinowe postacie. Program zajęć obejmował również ściankę wspinaczkową i crossfit.

Miejski Dom Kultury w Radomsku za pomoc w realizacji zajęć dziękuje: Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Hufcowi ZHP Radomsko im.Szarych Szeregów Roj "Metal", Panaceum Fitness Club Radomsko, Powiatowej Hali Sportowej.

"Kolorowy rejs" współfinansowała firma JYSK

Zobacz co zobaczysz