MDK

Top-foto

2.12.2017 - XXI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA TANECZNE "RADOMSKO OPEN 2017"

Taneczne-open
2.12.2017 - XXI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA TANECZNE "RADOMSKO OPEN 2017"

2 grudnia 2017 r. w MDK Radomsko odbyły się XXI Ogólnopolskie Spotkania Taneczne RADOMSKO OPEN 2017. Impreza została objęta patronatem Prezydenta Miasta Radomska - Pana Jarosława Ferenca. Po obejrzeniu 37 układów choreograficznych 29 zespołów tanecznych komisja konkursowa w składzie:

1. Kazimierz Chendyński - przewodniczący
2. Irena Kazimierczuk
3. Beata Mysińska

postanowiła przyznać:

- w kategorii do 11 lat – bez podziału na kategorie taneczne:

I miejsce – Zespołowi Tanecznemu „MAMI one” ze Studia Tańca MK w Tarnowskich
Górach za układ choreograficzny „Między nami”, przygotowanemu
przez Panią Marzenę Kobryń – nagroda w wysokości – 300,00 zł

II miejsce – Zespołowi Tanecznemu „KONTRA 4” ze Stowarzyszenia Wspierania
Edukacji Artystycznej „Akord” w Częstochowie za układ choreograficznych
„Piracka brać”, przygotowanemu przez Panią Magdalenę Kokot
– nagroda w wysokości – 200,00 zł

III miejsce – Zespołowi Tanecznemu „MAŁY AEROBIK z Piotrkowskiej
Spółdzielni Mieszkaniowej Klubu Kultury „Jaskółczyn” w Piotrkowie
Trybunalskim za układ choreograficzny „Rytmy mojej babci”,
przygotowanemu przez Panią Magdalenę Markiewicz – nagroda w wysokości
– 100,00 zł


- w kategorii Taniec Współczesny 12 – 15 lat

I miejsce – Zespołowi Tanecznemu „FREAKSHOW TEEN” z Formacji
Artystycznej „Freakshow” w Ciechanowie za układ choreograficzny
„Cirque”, przygotowanemu przez Panią Agnieszkę Grzejdę– nagroda
w wysokości – 300,00 zł

II miejsce – Zespołowi Tanecznemu „MAMI” ze Studia Tańca MK w Tarnowskich
Górach za układ choreograficzny „Bezdroża”, przygotowanemu
przez Panią Marzenę Kobryń – nagroda w wysokości – 200,00 zł

III miejsce – Zespołowi Tańca Jazzowego – mini formacja „BALLO” z
Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie za układ choreograficzny
„Anima mea”, przygotowanemu przez Panią Sabinę Englot
– nagroda w wysokości – 100,00 zł

- w kategorii Taniec Współczesny powyżej 15 lat

I miejsce – Zespołowi Tanecznemu „FREAKSHOW MASTERS” z Formacji
Artystycznej „Freakshow” w Ciechanowie za układ choreograficzny
„Circle of life”, przygotowanemu przez Panią Agnieszkę Grzejdę – nagroda
w wysokości – 300,00 zł

II miejsce – Zespołowi Tanecznemu „KLU” ze Studia Tańca MK w Tarnowskich
Górach za układ choreograficzny „Odliczanie”, przygotowanemu
przez Panią Marzenę Kobryń – nagroda w wysokości – 200,00 zł

III miejsce – Zespołowi Tanecznemu „ABSTRAKT SOCHACZEW” ze Stowarzyszenia
Sympatyków Abstraktu w Sochaczewie za układ choreograficzny „Tango”,
przygotowanemu przez Panią Monikę Osiecką - Jaworską
– nagroda w wysokości – 100,00 zł
- w kategorii Taniec Nowoczesny 12 – 15 lat

I miejsce – Zespołowi Tanecznemu „FRESH MOVE” z Dobrońskiego Centrum
Kultury w Dobroniu za układ choreograficzny „Bez tytułu”,
przygotowanemu przez Panią Katarzynę Sujecką – nagroda w wysokości
– 300,00 zł

II miejsce – Zespołowi Tanecznemu „MINI FLEX” ze Studia Tańca Magdaleny
Wójcik w Grodzisku Mazowieckim, przygotowanemu przez Panią
Natalię Goliasz – nagroda w wysokości – 200,00 zł

III miejsce – Zespołowi Tanecznemu „TRAMPEK SKŁAD” ze Studia Tańca
Ulicznego OPP4 w Zabrzu, przygotowanemu przez Panią Agatę
Zeliszek – nagroda w wysokości – 100,00 zł

- w kategorii Taniec Nowoczesny powyżej 15 lat

I miejsce – Zespołowi Tanecznemu ”HIT THE FLOOR CREW” z Częstochowskiego
Teatru Tańca, przygotowanemu przez Pana Marcina Rajkowskiego
- nagroda w wysokości – 300,00 zł

II miejsce – Zespołowi Tanecznemu „AEROBIK” z Piotrkowskiej Spółdzielni
Mieszkaniowej Klubu Kultury „Jaskółczyn” w Piotrkowie
Trybunalskim za układ choreograficzny „Disco Dance”,
przygotowanemu przez Panią Magdalenę Markiewicz – nagroda w wysokości
– 200,00 zł

III miejsce – Zespołowi Tanecznemu „FRESH MOVE” z Dobrońskiego Centrum
Kultury w Dobroniu za układ choreograficzny „Bez tytułu”,
przygotowanemu przez Państwa Katarzynę i Tomasza Sujeckich – nagroda
w wysokości -100,00 zł

Komisja przyznała dyplom uznania za wyraz artystyczny dla Bartosza Maryjki z zespołu ”HIT THE FLOOR CREW” z Częstochowskiego Teatru Tańca

GRAND PRIX – XXI Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych „RADOMSKO OPEN 2017” pod patronatem Prezydenta Miasta Radomska komisja przyznała Formacji Artystycznej
„FREAKSHOW” z Ciechanowa, przygotowanej przez panią Agnieszkę Grzejdę
– nagroda w wysokości – 500,00 zł


Laureaci otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

Fundatorami nagród są:

- Miasto Radomsko
- Pan Emil Kopczyński
- Miejski Dom Kultury w Radomsku

Zobacz co zobaczysz