31.10.2017 - HALLOWEEN W KINIE PASJA

Dsc_0945
31.10.2017 - HALLOWEEN W KINIE PASJA

Wyjście do kina jest jedną z najczęściej wybieranych w Halloween propozycji na spędzenie wieczoru. Ten ostatni październikowy wieczór to odpowiedni moment, aby zasiąść w kinowym fotelu i dać się ponieść emocjom towarzyszącym kinu grozy. Z tej okazji Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zaplanowało wyjątkową, „pełną strachu” filmową noc. 31 października 2017 r. o godzinie 20.00 widzowie o mocnych nerwach rozpoczęli maraton z horrorem. Tym razem na nocnych marków czekały 3 tegoroczne nowości: To, Annabell: Narodziny zła,  i Krucyfiks. Projekcjom filmowym towarzyszyły zabawy i konkursy z nagrodami:  konkursy z zakresu wiedzy o kinie grozy czy specjalnie przygotowana na tę okazję krzyżówka.  Dodatkowo dla publiczności przygotowano słodko-mroczny poczęstunek, a hole Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zmieniły się za sprawą przygotowanej dekoracji w prawdziwy plan filmu grozy.

Zobacz co zobaczysz