03.11.2017 - TEATR TAŃCA CARO I ARCHIPELAG

_dsc7046
03.11.2017 - TEATR TAŃCA CARO I ARCHIPELAG

Nowy spektakl Macieja Kuźmińskiego pt. Archipelag zaprezentowali artyści z Teatru Tańca Caro. Spektakl  to złożony z okruchów wspomnień kalejdoskop obrazów, który ukazuje człowieka zawieszonego w przestrzeni, gdzie czas nie płynie linearnie. Powracające i pozornie niezwiązane ze sobą sceny nawiązują do współczesnego, fragmentarycznego świata, którego wirtualne i rzeczywiste sfery zlewają się między sobą.

Pięcioro tancerzy tworzy pięć scenicznych postaci, każda ze swoją historią i pragnieniami. Na przemian w ruchu i zawieszeniu, stają się częścią archipelagu wspomnień, który stopniowo wyłania się jako obrazy na długo zapadający w pamięć widza.

choreografia, reżyseria, dźwięk: Maciej Kuźmiński

wykonanie, kreacja: Anna Mikuła, Zuzanna Kasprzyk, Monika Witkowska, Karol Miękina, Grzegorz Łabuda

dramaturgia, prowadzenie aktorskie: Adam Hypki

reżyseria oświetlenia: Ewa Garniec