5 i 6.01.2018- GALA NOWOROCZNA ORKIESTRY SOLISTÓW WIEDEŃSKICH

_dsc8573
5 i 6.01.2018- GALA NOWOROCZNA ORKIESTRY SOLISTÓW WIEDEŃSKICH

Koncerty Orkiestry Solistów Wiedeńskich są już tradycją w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Tegoroczny występ artystów pod kierunkiem Piotra Gładkiego podczas Gali Noworocznej był również wyjątkowym przeżyciem muzyczne. Publiczność miała możliwość podczas dwóch dni (5 i  6 stycznia 2018) wysłuchać najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej. W programie Gali znalazły się najpopularniejsze kompozycje J. Straussa, J. Masseneta, J. Delibesa, G.Bizeta, G. Pucciniego, E.Kalmana i  J. Offenbacha. Muzykom towarzyszyły solistki: Katerina Hebelkova i Marii Moriya. Galę Noworoczną rozpoczęły życzenia noworoczne Prezydenta Miasta Jarosława Ferenca oraz Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Radomsku Elżbiety Kwiatkowskiej. Koncert prowadziła Beata Młynarczyk.

Organizatorzy: Miasto Radomsko i Miejski Dom Kultury w Radomsku

Zdjęcia: Mirosław Kercz