04.03 - PRZYGODA Z OGRODNIKIEM

04.03 - PRZYGODA Z OGRODNIKIEM
4.03.2018r.
17:00

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami.

Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich... Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, oraz Michał Sitarski to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji...

- Panie i Panowie. Proszę zapiąć pasy i otworzyć umysły, ponieważ doznacie na sobie siły "Metody Dzikich". Seminarium zmieniające życie. Stworzone po to, żeby osadzić Was na ścieżce emocjonalnego i profesjonalnego sukcesu. A teraz... oto dwoje specjalistów od samorealizacji, którzy będą przewodnikiem po meandrach Waszych osobowości, aż do osiągnięcia celu. Dyrygenci Waszego przebudzenia i nowego początku. Mężczyzna i kobieta, którzy przez siedem burzliwych lat ulepszali życie na całym globie. Powitajmy ich proszę... autorzy poradnika "Sukces, to ciągła praca nad sobą" i najlepiej sprzedającej się ostatnio książki "Dzikość w środku"... oto przed Wami Hal i Cindy Dziki!

Scenariusz: Norm Foster (Kanada)
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Kostiumy: Aneta Suskiewicz