2.03.2018 – LISTA LAUREATÓW I FOTORELACJA Z PRZEBIEGU KONKUSU WOKALNEGO „MIKROFON 2017”

Dsc_2165

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku 2 marca 2018 r. zakończyły się dwudniowe przesłuchania uczestników Konkursu Wokalnego „Mikrofon 2018” pod patronatem Prezydenta Miasta Radomsko. W konkursie zaprezentowało się 90 wokalistów, w czterech kategoriach, klasy: I –III, IV-VI VII i II-III gimnazjum i ponadgimnazjalne. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury: Mariola Sobala (przewodnicząca), Maciej Kowalczyk i Piotr Grabas wyłoniło laureatów tegorocznego konkursu.

- Milena Bąk
- Julia Walaszczyk
- Miłosz Więcek

Gratulujemy!

3 marca 2018 r. o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu, rozdanie nagród i koncert laureatów, w którym wystąpią nagrodzeni I, II i III miejscami.
Przypominamy o zabraniu ze sobą podkładów muzycznych

Zobacz co zobaczysz