MDK

Top-foto

27.04.2018 - KONKURS RECYTATORSKI - ZAKOŃCZENIE

Dsc_3509
27.04.2018 - KONKURS RECYTATORSKI - ZAKOŃCZENIE

27 kwietnia zakończył się drugi dzień zmagań w Konkursie Recytatorskim. Tym razem zaprezentowali się uczniowie z klas VII szkół podstawowych i gimnazjów. Komisja konkursowa w składzie Dominika Szwed – Kipigroch – przewodnicząca, Janusz Kucharski oraz Dawid Wawryka po przesłuchaniu wszystkich recytatorów postanowiła przyznać:

w kategorii klas V – VI (20 recytatorów):

I miejsce – Antoninie Fajkowskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1
w Radomsku, przygotowanej przez Panią Annę Huber

II miejsce ex aequo – Aleksandrze Saj z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1
w Radomsku, przygotowanej przez Panią Annę Huber
i Jakubowi Piechorowskiemu z Placówki Wsparcia Dziennego Nr 2
- Pogotowie Lekcyjne w Radomsku

III miejsce – Karolinie Staś z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2
w Radomsku, przygotowanej przez Panią Jolantę Stępień

Wyróżnienia otrzymali:
Dawid Stępień z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3w Radomsku, przygotowany przez Panią Beatę Herod
Szymon Olczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Radomsku, przygotowany
przez Panią Grazynę Dettlaff
Natalia Podawca z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Radomsku, przygotowana
przez Panią Jolantę Zasempę
Amelia Krupa z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowana
przez Panią Martę Margołę
Stanisław Czyż z Młodzieżowej Grupy Teatralnej „Rekwizytornia Teatr”
z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, przygotowany przez Panią Anitę Pawlak Zygmę


w kategorii klas VII i II – III gimnazjum (24 recytatorów):

I miejsce ex aequo – Alicji Soczyńskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4
w Radomsku, przygotowanej przez Panią Barbarę Orsicz
Aleksandrze Drzewowskiej z Publicznej Szkoły
Podstawowej Nr 7 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Katarzynę Braszczyńską

II miejsce ex aequo – Annie Janus Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku,
przygotowanej przez Pana Radosława Kowalskiego
Natalii Wężyk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Katarzynę Braszczyńską

III miejsce ex aequo – Nikoli Bus z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku,
przygotowanej przez Panią Barbarę Gnoińską
Miłoszowi Kowalczykowi z Młodzieżowej Grupy Teatralnej
„Rekwizytornia Teatr” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, Przygotowanemu przez Panią Anitę Pawlak Zygmę

Wyróżnienia otrzymali:
Julia Cieplak z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku, przygotowana przez Panią Katarzynę Braszczyńską
Kinga Mruklik z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku, przygotowana przez Panią Aleksandrę Gniłkę
Julia Smędzik z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Danutę Zawadzką
Mateusz Włudara z Młodzieżowej Grupy Teatralnej „Rekwizytornia Teatr” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, przygotowany przez Panią Anitę Pawlak Zygmę
Anna Olejniczak z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Annę Huber

Fundatorami nagród są:
Miasto Radomsko
Miejski Dom Kultury w Radomsku.

Zobacz co zobaczysz