MDK

Top-foto

03.06.2018 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJA RODZINA, MÓJ DOM, MOJE MIASTO"

Dsc_4959
03.06.2018 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJA RODZINA, MÓJ DOM, MOJE MIASTO"

3 czerwca podczas Niedzielnego Poranka odbyło się uroczyste ogłoszenie laureatów konkursu plastycznego „Moja rodzina, mój dom, moje miasto”. Komisja konkursowa w składzie Joanna Sroczyńska, Karolina Mysłek i Anna Kulikiewicz obejrzała 193 prace nadesłane w czterech kategoriach wiekowych.


Laureatami konkursu zostali:

- w kategorii przedszkoli:

II miejsce ex aequo – Milena Mrozińska z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku,
przygotowana przez Panie Jolantę Szymczak i Renatę Nems
- Filip Szymański z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku,
przygotowany przez Panie Jolantę Szymczak i Renatę Nems

III miejsce ex aequo – Szymon Jezuita z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku,
przygotowana przez Panie Jolantę Szymczak i Renatę Nems
- Kaja Andrzejczyk z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku,
przygotowany przez Panie Jolantę Szymczak i Renatę Nems

Wyróżnienie otrzymali:

- Nadia Stalka z Publicznego Przedszkola Nr 4 w Radomsku, przygotowana przez
Panie Agnieszkę Ciesielską – Grabarczyk i Renatę Kowalczyk,
- Natalia Kałużyńska z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku, przygotowana przez
Panią Agnieszkę Grabarczyk-Ciesielską i Renatę Kowalczyk

- w kategorii klas I - III :

II miejsce – Maja Smyk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku,
przygotowana przez Panią Ewę Kawkę

III miejsce ex aequo – Zuzanna Ociepa z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panie Dominikę Kubik i Małgorzatę Szymczak
- Róża Zielińska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panie Dominikę Kubik i Małgorzatę Szymczak
- Agata Matyja z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panie Dominikę Kubik i Małgorzatę Szymczak


Wyróżnienia otrzymali:

- Aleksandra Aksman z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana
przez Panią Ewę Kawkę
- Gabriela Włodarczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Ewę Kawkę,

- w kategorii klas IV – VI:

III miejsce ex aequo – Jakub Kaszuwara z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 10 w Radomsku, przygotowany przez Panią Annę Baryłę
- Nikola Burzyńska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4
w Radomsku, przygotowana przez Panią Elżbietę Nowak
- Aleksandra Gałda z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Joannę Nitecką

Wyróżnienia otrzymali:

- Anna Starczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku, przygotowana
Panią Beatę Bujacz,
- Zuzanna Ciesielska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku, przygotowana Panią Beatę Bujacz,
- Oliwia Pokora z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana
Panią Joannę Nitecką

- w kategorii klas I – III gimnazjum :

III miejsce – Natalia Starczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku, przygotowana przez Panią Beatę Bujacz


- w kategorii klas szkół ponadgimnazjalnych komisja nie wyłoniła laureatów


Fundatorami nagród są:
- Miasto Radomsko
- Powiat Radomszczański
- Komitet Organizacyjny Radomszczańskich Dni Rodziny
- Miejski Dom Kultury w Radomsku

Zobacz co zobaczysz