SENIORZY I JUNIORZY Z MIKROFONEM - KONKURS PIOSENKI

Konkurs wokalny "Seniorzy i juniorzy z mikrofonem" to inicjatywa integrująca pokolenia. Konkurs skierowany jest do duetów wielopokoleniowych (w skład duetu wchodzi: jeden uczestnik poniżej 25 roku życia oraz jeden powyżej 40 roku życia). Zadaniem konkursowym jest prezentacja jednego utworu muzycznego z lat 70-tych lub 80-tych w stylizowanych kostiumach. Konkurs odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku 7 września 2017 w godzinach 16.00 - 20.00. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Radomska lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres promocja@radomsko.pl. Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin.

Konkurs piosenki "Seniorzy i juniorzy z mikrofonem" organizowany jest w ramach projektu "Pomost dla pokoleń" z II edycji Budżetu Obywatelskiego w Radomsku.

Organizatorzy: Miasto Radomsko i Miejski Dom Kultury w Radomsku

Do pobrania - regulamin i karta zgłoszenia