Miejski Dom Kultury
w Radomsku

Warsztaty Eko-Paka

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku serdecznie zaprasza Szkoły Podstawowe z miasta Radomska oraz gmin Radomsko i Masłowice do wzięcia udziału w warsztatach Eko-Paka. Warsztaty są bezpłatne i mogą wziąć w nich udział grupy szkolne z klas I-III. W warsztatach nie może brać udziału grupa, która w nich uczestniczyła w ciągu ostatnich 2 lat. Termin realizacji warsztatów to 03-14 czerwca 2024 r. (godz.09:00 – 12:00)

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zapisów, których dokonać można w terminie określonym w regulaminie warsztatów.

Regulamin zajęć zawierający szczegółowe informacje można znaleźć niżej lub na stronie internetowej Przedsiębiorstwa www.pgk-radomsko.pl

Partnerami wydarzenia jest Miejski Dom Kultury w Radomsku oraz Interzero Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 504 947 406.

Regulamin warsztatów Eko- Paka