Miejski Dom Kultury
w Radomsku

2 Luty 2024

00:00

Premierowa komedia wielkiego przeboju amerykańskiej sceny teatralnej. Autor Ron Clark.
Dwóch to – co się czubią, ale lubią – regularnie przesiaduje na ławeczce w uroczym parku. I choć różni ich niemal wszystko, to łączy wieloletnia przyjaźń. Szorstkie relacje Harolda i Alfreda są źródłem przekomicznych scen i zabawnych puent. Jeden to rozmemłany księgowy, który na wszystko narzeka, drugi – podstarzały lowelas kochający życie. Obaj marzą, by jakiś promyk słońca odmienił ich los, więc kiedy pewnego dnia na ławeczkę przysiada się Adrienne, w facetów wstępuje nowy duch. Adrienne tryska energią i pomysłami, wprowadza ożywczy ferment i burzy skostniały system. Czy zostanie z nimi na dłużej?
Ta serdeczna komedia z happy endem jest radosną opowieścią o życiu i sposobach jego smakowania.

W przedstawieniu występują z humorem i wdziękiem wybitni aktorzy: Grażyna Barszczewska /Adrienne/ Sylwester Maciejewski /Harold/ i Wojciech Wysocki /Alfred/.

09.03. godz. 17.00, sala widowiskowa MDK

Bilety: 110 zł

Bilety grupowe bez prowizji tel: 515 400 723
Bilety przez internet: kupbilecik.pl, Biletyna.pl, eBilet.pl