11 Październik 2021 18:00 / 20:30

  Wielki powrót Maestra i jego Orkiestry Johanna Straussa!

  Nowy kinowy koncert wkracza na wielki ekran. Po długiej rozłące André zaprasza polskich widzów do wspólnej zabawy.

  Holenderski król walca powraca! Czy dołączysz do kinowej zabawy z Maestrem i jego Orkiestrą?

  11 października | godz. 18.00 |
  29 października | godz. 17.00 |
  Bilety: 20 zł ulgowy, 25 zł normalny

  Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.

  Tęsknimy za Wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!

  Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

  Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.

  W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

  W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

  Pamiętajcie, że koncert nie jest dostępny na DVD i Blu-rayu. Można go obejrzeć tylko w kinach.

  Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Zaproście przed wielki ekran swoją rodzinę oraz przyjaciół i bawmy się znów razem!

  obrazek