12 Lipiec 2024

Kino na Leżakach

Dziś (12.07) nasz urokliwy Park Świętojański przeobraził się w plenerową salę kinową, stając się miejscem wyjątkowego wydarzenia – Kino na Leżakach. Mieszkańcy Radomska i okolic mieli okazję spędzić wieczór pod gwiazdami, oglądając na wielkim ekranie film „Baby boom, czyli kogel mogel 5”.

To niezwykłe wydarzenie przyciągnęło liczne grono miłośników kina, którzy chętnie zasiedli na wygodnych leżakach, by wspólnie cieszyć się atmosferą letniego kina na świeżym powietrzu. Film, będący kontynuacją kultowej serii, zapewnił widzom mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji, wpisując się idealnie w klimat letniego wieczoru.

Plenerowy pokaz filmowy to nie tylko okazja do obejrzenia popularnego tytułu, ale także szansa na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi w nieformalnej, relaksującej atmosferze. Dźwięki śmiechu i rozmów wypełniały park, tworząc niezapomniane wspomnienia dla wszystkich uczestników.