7 Listopad 2023

SZTAB 32. FINAŁU WOŚP w MDK ROZPOCZYNAMY REJESTRACJĘ WOLONTARIUSZY!

Sztab 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający w Miejskim Domu Kultury w Radomsku,
przypomina, że trwa rejestracja wolontariuszy.

Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną. O tym kto zostanie wolontariuszem decyduje kolejność zgłoszeń (sztab może zarejestrować tylko 175 wolontariuszy).

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania miejsc.

32. Finał WOŚP odbędzie 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki publicznej jest zbieranie środków na „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Zarejestrować można się w następujący sposób:
Należy kliknąć w link https://iwolontariusz.wosp.org.pl/login

Przy wypełnianiu ankiety należy załączyć zdjęcie w formacie jpg. powyżej 800×600 pikseli (można je zrobić telefonem). Podczas rejestracji jako wolontariusz należy podać nr sztabu #5974 (Miejski Dom Kultury w Radomsku).

Prosimy o zapoznanie się z

W razie pytań pracownicy MDK są do Państwa dyspozycji pod nr tel.: 501 019 310

Plakat zapraszający do rejestrowania się jako wolontariusz podczas 32 Finału WOŚP