5 Październik 2024

Radosne Odkrywanie Świata w Klubiku Brzdąców – Relacja z Zajęć

5 października 2024 roku o godzinie 10:00 w Klubiku Brzdąców odbyły się wyjątkowe zajęcia dla maluchów w wieku 1-3 lata. Sala wypełniła się śmiechem, radością i energią, gdy dzieci wraz z rodzicami rozpoczęły pełen atrakcji poranek. W bezpiecznym, kolorowym otoczeniu, najmłodsi odkrywali świat poprzez zabawę, sztukę i ruch.

Zajęcia rozpoczęły się od wspólnej zabawy, która szybko zintegrowała dzieci, dając im okazję do poznania nowych kształtów, kolorów i tekstur. Maluchy z pasją i ciekawością dotykały nowych materiałów, co stanowiło dla nich nie tylko formę rozrywki, ale także stymulowało ich zmysły. Dużą radość sprawiło także wspólne tworzenie pierwszych dzieł sztuki – malowanie, rysowanie i wyklejanie, które rozwijały zdolności manualne i pobudzały kreatywność małych artystów.

Niezwykle istotnym elementem zajęć były również zabawy ruchowe. Instruktorzy przygotowali zestaw ćwiczeń i gier, które pomogły dzieciom rozwijać motorykę, a jednocześnie dostarczały mnóstwo radości. Maluchy miały okazję biegać, skakać i wspólnie z rówieśnikami angażować się w gry zespołowe, co sprzyjało nawiązywaniu pierwszych przyjaźni i uczeniu się pracy w grupie.

Rodzice byli zachwyceni zaangażowaniem i pasją instruktorów, którzy stworzyli atmosferę pełną ciepła i wsparcia. Zajęcia były dostosowane do potrzeb dzieci, co sprawiło, że maluchy czuły się swobodnie i bezpiecznie. Wszyscy zgodnie podkreślali, jak ważne są takie inicjatywy w rozwoju najmłodszych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w dzisiejszych zajęciach i wspólnie spędzony czas. Klubik Brzdąców to miejsce, gdzie maluchy mogą się rozwijać, bawić i uczyć w towarzystwie rówieśników, a kolejne zajęcia już wkrótce – nie przegapcie zapisów!