Aktualności nadchodzące

21.04.24. – Poranek Filmowy

Dziś czekało na nas niezwykłe spotkanie podczas Niedzielnego Poranka Filmowego! Toru Superlis wraz z jego przyjaciółmi – Bunia, Zoją i Feniem – zawitał na naszym

KASKADER / 2D napisy – PREMIERA!!!

KASKADER / 2D napisy – PREMIERA!!! Regularny repertuarBilety: 19 zł normalny, 17 zł ulgowy, 15 zł „w samo południe”, 14 zł Tani Poniedziałek, grupowy reżyseria:

Retransmisja baletu ŚPIĄCA KRÓLEWNA

Retransmisja baletu ŚPIĄCA KRÓLEWNA Balet „Śpiąca Królewna” Czajkowskiego z Opery w Zurychu 28.04.2024, godz. 10.30 Rezerwacja i sprzedaż biletów online po „kliknięciu” w godzinę lub

STREFA INTERESÓW / 2D napisy

STREFA INTERESÓW / 2D napisy Dyskusyjny Klub FilmowyBilety: 19 zł normalny, 17 zł ulgowy, 14 zł grupowy reżyseria: Jonathan Glazerscenariusz: Jonathan Glazergatunek: dramat / wojennyprodukcja:

23.04 – „Dwa punkty widzenia” – widowisko

W ramach 9.Forum instutucji kultury województwa łódzkiego zapraszamy na widowisko słowno-muzyczne „Dwa punkty widzenia”. Kanwą opowiadanej historii są wiersze Artura Kmiecika, laureata konkursu poetyckiego im.

CHALLENGERS / 2D napis – PREMIERA!!!

CHALLENGERS / 2D napis – PREMIERA!!! Regularny repertuar Bilety: 19 zł normalny, 17 zł ulgowy, 15 zł „w samo południe”, 14 zł Tani Poniedziałek, grupowy