12 Maj 2024

10:30 / 13:00

Tajemnicza Podwodna Przygoda: Niedzielny Poranek Filmowy z Katakiem i Kreatywnymi Warsztatami Plastycznymi

Niedzielne Poranki Filmowe to czas, kiedy całe rodziny mogą spędzić czas w kinie. Ostatnie wydarzenie było prawdziwą podwodną przygodą, gdy na ekranie zagościł film „Katak. Podwodna przygoda”, a w pracowni plastycznej odbyły się Rodzinne Warsztaty Plastyczne, podczas których dzieci mogły wykazać się swoją artystyczną duszą, tworząc papierowe ryby.

„Katak. Podwodna przygoda” przeniosła nas w fascynujący świat głębin oceanicznych, gdzie główny bohater, Katak, wyrusza w niezwykłą podróż, aby odnaleźć swojego dziadka. Białuchy, do których należy Katak, są znane ze swojego białego koloru ciała, który jednak pojawia się u nich dopiero wraz z wiekiem. Wyruszając w poszukiwania krewnego, Katak dowodzi swojej dojrzałości i determinacji, chcąc udowodnić swoje miejsce w rodzinie.

W tej niezwykłej podróży towarzyszy mu natrętny, lecz przezabawny jesiotr, który dodaje filmowi nutki humoru i przyjaźni. Razem stawiają czoła wyzwaniom oceanu, ucząc się wzajemnego szacunku i wsparcia. Podczas swoich przygód Katak odkrywa siłę rodziny oraz wartość bliskich więzi, co sprawia, że w końcu czuje się jak ryba w wodzie wśród swoich najbliższych.

Natomiast w pracowni plastycznej odbyły się Rodzinne Warsztaty Plastyczne, podczas których dzieci mogły dać upust swojej wyobraźni, tworząc kolorowe mieszkańców mórz i oceanów. Papierowe ryby, które powstały podczas warsztatów, były nie tylko pięknymi dziełami sztuki, ale również przypominały o cudownych przygodach, jakie mogą spotkać każdego, kto odważy się zanurzyć w oceanie wyobraźni.

Niedzielny Poranek Filmowy z „Katak. Podwodną przygodą” i Rodzinnymi Warsztatami Plastycznymi był niezapomnianym doświadczeniem, które połączyło kino z kreatywnością, a rodzinne wspólne spędzanie czasu stało się jeszcze bardziej magiczne. Już nie możemy doczekać się kolejnych przygód, które czekają na nas w kolejnych niedzielnych porankach!