15 Czerwiec 2024

W tym roku świętujemy jubileusz 25. Radomszczańskich Spotkań Integracyjnych. Jest to wyjątkowe wydarzenie, mające na celu integrację i wspieranie osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. W dzisiejszym programie imprezy znalazły się warsztaty sensoryczne, bębniarskie oraz arteterapii. Rozstrzygnęliśmy również konkurs plastyczny „Kto w stawie mieszka?”. Ponadto w holu odbył się wernisaż klubu Plastyka MDK oraz pokaz prac Macieja Adamkiewicza. Niespodzianką dla wszystkich był jubileuszowy tort. Następnie muzycznym i barwnym korowodem uczestnicy udali się do Parku Świętojańskiego. Tam czekały na wszystkich stoiska kulinarne, sportowe, kiermasz oraz kabina odczuć autystycznych, platforma 360, pokazy strażackie i policyjne. Publiczność zabawiała animatorka, a gwiazdą spotkania był zespół SPONTAN.