Miejski Dom Kultury
w Radomsku

12 Kwiecień 2023

00:00

KOT W BUTACH: OSTATNIE ŻYCZENIE / 2D dubbing

Niedzielny Poranek Filmowy
Bilety: 15 zł / seans
5 zł/ warsztaty plastyczne

 

reżyseria: Joel Crawford
scenariusz: Paul Fisher, Tommy Swerdlow
gatunek: Animacja / Komedia / Przygodowy
produkcj: USA 2022
czas trwania: 101 minut
ograniczenia wiekowe: od 5 lat

Opis filmu:

Zuchwały banita Kot w butach, znany wszystkim z tak kasowych animacji jak SHREK 2, SHREK 3, SHREK FOREVER oraz KOT W BUTACH, odkrywa, że jego pasja do niebezpiecznego życia i lekceważenie zasad bezpieczeństwa zebrały w końcu swoje żniwo: wykorzystał już osiem z dziewięciu kocich żyć, choć po drodze stracił rachubę. Wyrusza więc w epicką podróż do Czarnego Lasu by znaleźć mityczną spełniającą życzenia gwiazdę.

Z tylko jednym życiem na koncie Kot będzie musiał pokornie poprosić o pomoc swoją byłą partnerkę Kitty Kociłapkę. Pomoże im gadatliwy i nieustannie wesoły kundel, Perro. Ale po Gwiazdę Życzeń wyruszają też inni. Trójka bohaterów będzie musiała wyprzedzić o krok Złotowłosą i jej przestępczą rodzinę Trzy Misie, Pana Jacka Placka oraz łowcę nagród Wilka. Wyprawa po odzyskanie kocich żywotów okaże się najwspanialszą ze wszystkich dotychczasowych.

Postać Kota w Butach po raz pierwszy pojawiła się w nominowanym do Oscara® filmie SHREK 2 z 2004 roku i od razu skradła serca widzów na całym świecie. Kot wystąpił następnie w dwóch sequelach SHREKA, w swoim solowym filmie oraz w wielu filmach i serialach telewizyjnych DreamWorks Animation. Do roli Kota w butach w polskiej wersji językowej powróci Wojciech Malajkat.

obrazek

16.04.2023, godz. 10.30

Skip to content