Miejski Dom Kultury
w Radomsku

Wydarzenia

Wakacyjne warsztaty tańca towarzyskiego zakończyły się pod znakiem radości!

Przez pięć popołudniowych dni, od 17 do 21 lipca, uczestnicy wakacyjnych warsztatów tańca towarzyskiego mieli okazję zanurzyć się w świat tańca pod czujnym okiem instruktora – Dawida Fiszera ze Szkoły Tańca Etiuda. Był to czas pełen pasji, nauki i radości płynącej z tańca.

Warsztaty przyciągnęły wielu miłośników tańca w różnym wieku, dlatego uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy – młodszą i starszą. Każda z grup miała możliwość nauki dwóch różnych tańców, dopasowanych do ich umiejętności i wieku. W grupie młodszej maluchy rozpoczęły swoją przygodę z tańcem odkrywając uroki cha-chay i samby. Młodzi tancerze byli niesamowicie zaangażowani, starając się opanować nowe kroki i wyrażać siebie poprzez ruch. Starsza grupa, za to, opanowała skomplikowane kroki jive’a i rumby. Dominowała tu energia i entuzjazm, gdy uczestnicy opanowywali skomplikowane figury i szybkie tempo

Podczas warsztatów każdy z uczestników odkrył w sobie nie tylko umiejętność tańca, ale również pewność siebie, poczucie rytmu i zdolność do współpracy w grupie. To było niesamowite doświadczenie obserwować, jak tańczenie potrafi łączyć ludzi i sprawiać, że wszyscy świetnie się bawią.

Na zakończenie warsztatów, wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje nowo odkryte umiejętności tańca rodzicom i przyjaciołom. Dzięki takim wyjątkowym wydarzeniom, tańce stają się nie tylko formą aktywności fizycznej, ale również pięknym środkiem wyrażania emocji i pasji.

Uczestnicy: Slava Dovhaliuk, Alicja Gorzelak, Izabela Gorzelak, Mia Jędrzejak, Pola Konewka, Laura Małek, Hanna Niedźwiecka, Julian Olejniczak, Pola Olejniczak, Maja Olszewska, Nadia Placzyńska, Sonia Powroźnik, Zuzanna Powroźnik, Kaja Renik, Marta Stradomska, Piotr Żak, Aleksandra Kowalczyk, Dorota Kowalczyk, Wiktor Kowalczyk, Aleksandra Rak, Michalina Walicka, Patrycja Walicka.

 

Skip to content