12 Październik 2021 00:00

Za nami październikowa odsłona Różewicz Open Festiwal. Wspólnie uczciliśmy 100. rocznicę urodzin Tadeusza Różewicza, naszego rodaka, wielkiego pisarza, humanisty, Honorowego Obywatela Radomska.

Dziękujemy wspaniałej publiczności. Czuliśmy Wasze wsparcie i energię. To dodawało nam skrzydeł.

Dziękujemy naszym gościom. Dzięki Państwu organizowane wydarzenia wpisały się na kulturalną mapę naszego miasta.

Dziękujemy całej ekipie Miejskiego Domu Kultury. Dzięki Waszej pracy, pasji i zaangażowaniu po raz kolejny udowodniliśmy, że w małych miastach dziać się mogą rzeczy wielkie.

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom i Patronom medialnym, dzięki Państwa pomocy było o nas głośno w całej Polsce.

Jolanta Dąbrowska

Koordynator Różewicz Open Festiwal 2021