Miejski Dom Kultury
w Radomsku

Rozpoczyna się w


12 Luty 2023

18:00

Wieczór walentynkowy „Osiecka po męsku” to wyjątkowy koncert wielkich przebojów Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Marcina Januszkiewicza (wokal) i Jacka Kity (akompaniament – instrumenty klawiszowe). Publiczność usłyszy m.in.  Niech żyje bal, Wariatka tańczy, Deszcze niespokojne, Od nocy do nocy.

Na scenie charyzmatyczny Marcin Januszkiewicz absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, wielokrotnie nagradzany na Przeglądach Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, laureat konkursów „Pamiętajmy o Osieckiej”.  Aktor związany z wieloma scenami renomowanych teatrów, w tym m.in warszawskim Teatrem Współczesnym czy Buffo. Szerokiej publiczności znany z małego ekranu z  takich seriali jak „Osiecka”, „Na Wspólnej” czy „Ojciec Mateusz”. Jego głosem mówi też dorosły Simba w „Królu Lwie”.

Podczas koncertu w Radomsku Marcin Januszkiewicz zaprezentuje własne interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy na niezwykły wieczór walentynkowy. Czekamy jednak nie tylko na zakochanych. Coś dla siebie znajdą też single 😊 Na wszystkich naszych widzów czekają niespodzianki.

12 lutego, godz. 18.00 (sala kameralna)

Bilety: 50 zł

obrazek
Skip to content