15 Kwiecień 2021 00:00

Zakończył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Tadeusza Różewicza dla uczniów szkół podstawowych kl. VII –VIII, uczniów szkół ponadpodstawowych i dorosłych recytatorów. Konkurs ze względu na sytuacje epidemiczną odbył się online. Wzięło w im udział 52 uczestników. Jury w składzie Grzegorz Kwieciński, Krzysztof Zygma, Dominik Mironiuk do finału zakwalifikowało:

Kategoria dorośli recytatorzy:

Patrycja Alama

Anna Chybalska

Elżbieta Jóźwiak

Małgorzata Karkoszka

Janusz Kucharski

Karol Mazurek

Tomasz Przybylski

Jakub Rusajczyk

Grażyna Śliwakowska

Kategoria szkoły ponadpodstawowe:

Marlena Barańska

Nikola Bus

Wiktoria Kwarta

Kinga Mruklik

Milena Sobka

Anna Stolarczyk

Karolina Uniszewska

Kategoria szkoły podstawowe kl. VII – VIII:

Marlena Bania

Natalia Gomuła

Aleksandra Kamińska

Zofia Maligłówka

Zofia Sujata

Faustyna Szymańska

Piotr Zagaj

Niestety, ze względu na przedłużające się obostrzenia zmuszeni jesteśmy zmienić formułę finału konkursu. Bardzo chcieliśmy gościć Państwa w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. W obecnej sytuacji jest to jednak niemożliwe.

Zgodnie jednak z planem komisja 24 kwietnia wyłoni zwycięzców konkursu. W tym samym dniu zostaną ogłoszone wyniki. Informacja pojawi się na naszych stronach i fanpagu Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.