16 Listopad 2021 00:00

SZTAB 30. FINAŁU WOŚP w MDK
    ROZPOCZYNAMY REJESTRACJĘ WOLONTARIUSZY!

Sztab 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, 16 listopada 2021 r. rozpoczyna rekrutację wolontariuszy. Rejestracja odbywać się będzie drogą elektroniczną. O tym kto zostanie wolontariuszem decyduje kolejność zgłoszeń (sztab może zarejestrować tylko 230 wolontariuszy). Zgłoszenia przyjmujemy do 5 stycznia 2022 r. lub do wyczerpania miejsc. 30. Finał WOŚP odbędzie 30 stycznia 2022 roku. Celem zbiórki publicznej jest zbieranie środków „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”

Zarejestrować można się w następujący sposób:
    Następnie (Zapisy wolontariuszy) kliknąć w Rejestracja online
    Założyć konto

Przy wypełnianiu ankiety należy załączyć zdjęcie w formacie jpg. powyżej 800×600 pikseli (można je zrobić telefonem). Podczas rejestracji jako wolontariusz należy podać nr sztabu #5974 (Miejski Dom Kultury w Radomsku).

Prosimy o zapoznanie się z regulamin-wolontariusza-30-finalu.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ
    NASZEGO SZTABU
    W razie pytań pracownicy MDK są do Państwa dyspozycji pod nr tel.: 501 019 310, 44 683 52 55