3 Lipiec 2023 do 7 Lipiec 2023

Wszystkie dni pracujące 10:00 / 11:30

3-7.07 Warsztaty plastyczne. Poczet zwierząt leśnych

W ramach zajęć „Poczet zwierząt leśnych”, zostały wykonane porterty leśnych stworzeń.Dzieci pod okiem instruktor Karoliny Mysłek – Studniarczyk pokazywały piękno przyrody, która na obrazach odkrywała nam swoje nieznane oblicze. Efekt oglądać można w holu głównym MDK, gdzie prezentowana jest wystawa.

Uczestnicy: Emilii Gawlik, Julii Gawlik, Michała Kulisia, Julii Leszczyńskiej, Patrycji Leszczyńskiej, Emmy Łyczkowskiej, Mai Machury, Poli Machury, Liliany Nowickiej, Hanny Osumek, Leny Podsiedlik, Laury Szlęg, Nikoli Węgrzyńskiej, Alicji Wiśniewskiej i Julii Wolamin. Prace będzie można oglądać do końca wakacji. Warsztaty poprowadziła Karolina Mysłek – Studniarczyk.

Warsztaty zrealizowane dzięki wsparciu finonsawemu Łódźkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w ramach realizacji projektu „W zaczarowanym lesie”