10 Lipiec 2023 do 14 Lipiec 2023

Wszystkie dni pracujące 10:00 / 11:30

10-14.07 Zajęcia z rękodzieła "Gdzie nocą tupta jeż"

„Dokąd nocą tupta jeż” były to niezwykłe warsztaty rękodzieła, które odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Od 10 do 14 lipca, dzieci w wieku od 7 do 10 lat miały okazję rozwijać swoją kreatywność i umiejętności manualne pod czujnym okiem instruktorki Joanny Dudek. Warsztaty były pełne magii i tajemnic, a głównym celem było tworzenie postaci z krainy wróżek i skrzatów. Dzieci miały okazję pracować z różnymi materiałami, takimi jak glina i włóczka, a także wykorzystać dary z lasu, aby ożywić swoje wyobrażone stworzenia. Uczestnicy warsztatów tworzyli niezwykłe postacie pełne detali i wyrazu. Każde dziecko miało możliwość wyrażenia swojej własnej wizji i poczuć się artystą.

Warsztaty „Dokąd nocą tupta jeż” nie tylko rozwijały umiejętności manualne, ale także pobudzały wyobraźnię i kreatywność uczestników. Dzieci uczyły się cierpliwości, precyzji i pracy zespołowej, dzieląc się pomysłami i wspierając się nawzajem. Efektem ich twórczego wysiłku były niezwykłe postacie z krainy wróżek i skrzatów, które ożyły w ich rękach. Każda figurka była wyjątkowa i emanowała indywidualnym stylem i charakterem. Rodzice i bliscy zostali zaproszeni na specjalną wystawę, na której dzieci dumnie prezentowały swoje dzieła. To był magiczny moment pełen radości i wzruszenia, kiedy każde dziecko mogło podzielić się swoją twórczością z innymi.

Warsztaty zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w ramach realizacji projektu „W zaczarowanym lesie”