10 Lipiec 2023 do 14 Lipiec 2023

Wszystkie dni pracujące 15:30 / 20:00

10-14.07 Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne o nazwie „Leśna Szkoła”, które odbywały się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku od 10 do 14 lipca, dostarczyły dzieciom i młodzieży niezapomnianych doświadczeń. Warsztaty, prowadzone przez instruktorkę Anitę Pawlak-Zygmę, skupiły się na rozwijaniu umiejętności aktorskich i kreatywności uczestników. Podczas intensywnego tygodnia warsztatowego, dzieci i młodzież miały okazję eksperymentować z różnymi technikami teatralnymi, uczyć się improwizacji i przygotować własny spektakl. Efektem ich ciężkiej pracy był spektakl zatytułowany „Co to jest Teatr?”, który został zaprezentowany na zakończenie warsztatów. Udział w warsztatach teatralnych „Leśna Szkoła” był nie tylko okazją do rozwijania talentów artystycznych, ale także do budowania pewności siebie, pracy zespołowej i wyrażania emocji przez sztukę teatralną. Wspólna praca, eksplorowanie wyobraźni i odkrywanie talentów sprawiły, że wakacje stały się czasem pełnym magii i kreatywności. To właśnie takie inicjatywy przyczyniają się do rozwoju artystycznego i osobistego dzieci i młodzieży.