Zakończyły się niezapomniane warsztaty realizacji teledysku pod przewodnictwem Sebastiana Pierzchalskiego!

Wyjątkowy tydzień pełen muzyki właśnie dobiegł końca. W dniach od 17 do 21 lipca, Miejski Dom Kultury w Radomsku był areną kreatywnych działań podczas wyjątkowych warsztatów realizacji teledysku. Prowadzenie zajęć powierzono Sebastianowi Pierzchalskiemu, który pełen pasji przekazywał swoją wiedzę i doświadczenie uczestnikom.

Pięciodniowe warsztaty były intensywnym artystycznym doświadczeniem dla dzieci, które pracowały przy tworzeniu teledysku od podstaw. Pod czujnym okiem instruktora, uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje kreatywne umiejętności i wyobraźnię. Zajęcia okazały się nie tylko niezapomnianym artystycznym doświadczeniem, ale także okazją do twórczego rozwoju. Podczas intensywnych dni pracy, młodzi twórcy wspólnie stworzyli tekst utworu, do którego realizowali teledysk. Zespół Musical Souls, współpracujący z uczestnikami, stworzył oryginalną muzykę, nadając teledyskowi niepowtarzalną aurę dźwiękową. Nie mogło także zabraknąć nagrania materiału w studiu i plenerze, które nadało teledyskowi profesjonalny wygląd i wzbogaciło go o różnorodne ujęcia.

Pięć intensywnych dni pracy zaowocowało spektakularnym efektem, którego premiera już wkrótce. Teledysk, pełen pasji, zaangażowania i twórczego zauroczenia, zostanie przedstawiony publiczności, prezentując talent i wyjątkowość młodych artystów. Projekt ten dowodzi, że sztuka potrafi łączyć ludzi w niezapomniane doświadczenia, a w efekcie powstaje coś niezwykłego, co zostanie w pamięci na długo.

Uczestnicy warsztatów: Oliwia Adamecka, Ada Cieślik, Emilia Gawlik, Julia Gawlik, Laura Jasińska, Maria Jasińska, Hanna Osumek, Alicja Sarna, Wanesa Szczepańska, Ewa Topchii, Dorota Kowalczyk, Wiktor Kowalczyk, Aleksandra Kowalczyk, Natalia Rak, Anna Gębicz, Maja Kałdońska

Warsztaty zrealizowany przy wsparciu finansowym Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej