18 Luty 2024

"Hotelik Démodé wodewil w II aktach…"

„Hotelik Démodé, wodewil w II aktach…” w wykonaniu Stowarzyszenie Grupa Teatralna Nota Bene.

18.02.2024 | godz. 17.00

Odbyliśmy dziś niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, rozgrywającą się w niezwykłym hotelu, gdzie świat przestaje istnieć po zamknięciu drzwi. A to wszystko za sprawą spektaklu”Hotelik Démodé, wodewil w II aktach…”, wystawianym przez Grupę Teatralną Nota Bene.
Widzowie zostali przeniesieni do epoki międzywojennej, gdzie atmosfera pełna była nostalgii i beztroskiej zabawy. Goście tego magicznego miejsca, pełni miłości do wszystkiego, co passé, cieszyli się swoją obecnością, śpiewając stare piosenki i wymieniając się modnymi kiedyś francuskimi bon motami.
Całą historię wspaniale ilustrowały przeboje, takie jak „Baby, ach te baby”, „Sex appeal”, „Ada, to nie wypada”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” oraz „Miłość ci wszystko wybaczy”, które dodały tej magicznej podróży dodatkowego uroku i głębi.