21 Lipiec 2024

Niesamowity Koncert Zespołu Aetheric na Muzycznej Plenerowej Scenie Młodych

W niedzielę, 21 lipca patio Miejskiego Domu Kultury Radomsku wypełniło się dźwiękami wspaniałej muzyki za sprawą zespołu Aetheric. W ramach Muzycznej Plenerowej Sceny Młodych, ten młody, ale już dobrze znany zespół zaprezentował się przed licznie zgromadzoną publicznością, dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Aetheric, który powstał zaledwie kilka miesięcy temu, zdążył już zachwycić słuchaczy na takich wydarzeniach jak Dni Radomska, Dni Rozprzy i Dni Kamieńska. Ich występ na patio MDK był kolejnym dowodem na to, że są zespołem pełnym energii i pasji, który potrafi porwać publiczność. Każdy utwór spotykał się z entuzjastycznymi owacjami, a atmosfera podczas koncertu była naprawdę magiczna.

Publiczność nie kryła zachwytu nad umiejętnościami muzycznymi zespołu, a energia płynąca ze sceny udzieliła się wszystkim zgromadzonym. Było to popołudnie pełen emocji i radości i wspólnego śpiewu, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.