Rozpoczyna się w

21 Wrzesień 2024

Japoński komiks w foyer Miejskiego Domu Kultury. W sobotę 21 września o godz. 16.00 zapraszamy na wernisaż prac Zosi Młynarczyk.

Autorka, pasjonatka mangi, jest uczennicą siódmej klasy szkoły podstawowej w Strzelcach Małych. Rysuje od najmłodszych lat. Gra również na pianinie i śpiewa.

–  Zajmuję się grafiką komputerową, tak zwanym Digital art’em. Jestem czternastolatką, która wciąż szuka swojego stylu. Rysuje w semirealiźmie, który odznacza się ciekawym spojrzeniem na ludzką twarz i anatomię.  Ta wystawa jest w pełni inspirowana mangą autorstwa Hajime Isayamy, pt. Attack on titan – mówi  Zosia i zachęca do odwiedzenia MDK                  i poznania jej twórczości.

Ważniejsze osiągnięcia;

I miejsce w międzyszkolnym konkursie piosenki wiosennej 2024 edycja IV pt. „Kropelka złotych marzeń”

II miejsce w konkursie „Portret królowej Elżbiety II”

II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Ziemia to nasz skarb”