30 Listopad 2023

W czwartkowe przedpołudnie w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbył się Jubileusz 20 – lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej, utworzonych przez Oddział Terenowy Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego w Radomsku.

W uroczystej gali uczestniczyli przedstawiciele władz, zaproszeni goście, przyjaciele, pracownicy, rodzice oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej. Nie zabrakło także osób współpracujących od lat ze Stowarzyszeniem oraz instytucji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami i zagrożonych wykluczeniem. Podczas imprezy został zaprezentowany wyjątkowy program artystyczny „Jeden dzień z życia WTZ w Radomsku – tak jest naprawdę”, w którym wystąpili wszyscy uczestnicy warsztatów oraz opiekunowie i pracownicy. Były kwiaty, podziękowania oraz moc życzeń na kolejne lata.

Jubileusz zakończył się smakowitym akcentem – pięknym tortem, który zachwycił nie tylko wyglądem, ale i wyśmienitym smakiem.