3 Wrzesień 2021

3 września 2021 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku po raz siódmy odbył się finał

akcji „Radomsko Zdaje Angielski”. Egzamin został przeprowadzony w dwóch kategoriach

wiekowych. W kategorii dzieci starsze (A2 Flyers) egzamin napisały 22 osoby. Najlepsi w tej kategorii byli: Anna Całus, Maja Drążkiewicz, Wiktoria Majak, Miłosz Mielczarek, Adam Pokropski, Nikola Wróblewska i Nikola Zyzik. Natomiast do egzaminu w kategorii młodzież

licealna (B2 First of Schools) przystąpiło 17 osób. Najwyższe wyniki uzyskali Mateusz Młynek (186 pkt./190), Wiktoria Woźniak (185 pkt./190) oraz Klaudia Kowalczyk (184 pkt./190).

Na zakończenie imprezy wystąpił gość specjalny, trener rozwoju osobistego, autor i mówca motywacyjny –  Łukasz Krasoń pochodzący na co dzień  z Gorzkowic, absolwent Zespołu Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku.

Organizatorami akcji „Radomsko Zdaje Angielski 2021” byli: I Liceum Ogólnokształcące Radomsku, II liceum Ogólnokształcące w Radomsku oraz  o Prywatna Placówka Języków Obcych „Horizon”