31 Styczeń 2021

Po raz kolejny graliśmy z radością! Sztab online na www.mdkradomsko.pl. www.mdkradomsko.pl i Facebooku.

„Finał z głową” – pod takim hasłem kwestowali wolontariusze 29. Finału WOŚP. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy (m.in. zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy, lasery diodowe, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory, lampy czołowe, lampy operacyjne, polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego)

Zebraliśmy 103 083, 21 zł zł !!!! Gorące podziękowania i niskie ukłony dla wszystkich Wolontariuszy #5479 Sztabu 29.Finału WOŚP w Miejskim Domu Kultury w Radomsku! Dzięki za Wasze Ogromne Serca