25 Październik 2021

23 października 2021 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbył się Jubileusz 100 – lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku. W uroczystej gali uczestniczyli przedstawiciele władz, zaproszeni goście, byli i obecni nauczyciele, uczniowie, i absolwenci szkoły. Podczas jubileuszu została przypomniana historia szkoły od początku jej istnienia. Wspominano jak kiedyś wyglądała nauka w I Liceum Ogólnokształcącym, jak wyglądały bale studniówkowe. Szkolne lata wspominali także absolwenci nawet Ci, którzy od lat przebywają zagranicą. Nie zabrakło również części artystycznej przygotowanej specjalnie na Jubileusz przez uczniów szkoły. Były kwiaty, gratulacje, podziękowania oraz moc życzeń dla uczniów i nauczycieli. Na koniec Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku Renata Kosela podziękowała wszystkim gościom za przybycie i zaprosiła na jubileuszowy tort.