8 Listopad 2021

14 listopada 2021 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku Jubileusz 30-lecia działalności świętowała Fundacja Inicjatyw Kulturalnych. W koncercie galowym „Nie gubić diamentów” wystąpili: Orkiestra Kameralna PRIMUZ pod dyrekcją Adama Klocka oraz soliści: Konrad Derlatka – baryton, Mateusz Duda – fortepian, Karolina Sambor – sopran, Szymon Telecki – skrzypce oraz Przemysław Wojciechowski – akordeon. Koncert powadzili Katarzyna Kabzińska Masionek i Roman Piętakiewicz. Jubilatom gratulacje złożyli: Poseł na Sejm RP Anna Milczanowska oraz przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych, miejskich i lokalnych instytucji.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.