20 Wrzesień 2021

20 września 2021 została podpisana umowa między Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego Zbigniewem Ziembą a Prezydentem Miasta Radomska dotycząca modernizacji sali widowiskowej. Remont sali widowiskowej zostanie zrealizowany przez Miasto Radomsko w ramach projektu „Miejski Dom Kultury w Radomsku – projekt nowej przestrzeni dla kultury”. Modernizacja obejmuje m.in. wymianę foteli, oświetlenia, wentylacji. Całkowita wartość remontu to blisko 3 mln zł, a kwota dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego wynosi ponad 2 mln zł (85% kosztów). W konferencji prasowej uczestniczyli także Poseł na Sejm RP Anna Milczanowska oraz Skrabnik Miasta Mariola Wypych. Spotkanie prowadził Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku Krzysztof Zygma.