26 Kwiecień 2024

Podsumowania Sezonu Artystycznego 2021/2022 ciąg dalszy.
Niedzielny poranek rozpoczęliśmy od teatru – członkowie Młodzieżowej Grupy Teatralnej „Rekwizytornia Teatr”, której instruktorem jest Anita Pawlak – Zygma zaprezentowali spektakl „A to ci teatr”. Koło Twórców Filmowych pod czujnym okiem instruktorów Marty Renik i Sebastiana Pierzchalskiego przygotowało film „Misja: Zdrowie”, który został wyswietlony po spektaklu. Uczestnicy warsztatów animacji poklatkowej „Filmoplast”(instruktor Tomasz Zawadzki) zaprosiło widzów na premierę bajki, która odbędzie się19.06 prezentując zwiastun – animację. Na holu głównym instruktorki Karolina Mysłek i Joanna Dudek stworzyły wystawę prac dzieci z Dziecięcej sekcji Plastycznej 5- 6 i 7- 12 lat oraz uczestników warsztatów ceramicznych. Wszystko zakończyliśmy wspólnymi warsztatami plastycznymi, podczas których powstały papierowe tulipany.