28 Styczeń 2022

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w VII edycji konkursu „Elektrosprzęt w dobre ręce”. Konkurs skierowany jest do uczniów placówek oświatowych z terenu miasta Radomska oraz gmin Radomsko i Masłowice. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc oraz Starosta Powiatu Radomszczańskiego Beata Pokora.

Zadaniem uczestników konkursu jest zebranie w terminie od 26.01.2022 r. do 5.09.2022r. jak największej ilości elektroodpadów z gospodarstwa domowego. Na zwycięzców czekają m.in. nagrody pieniężne. Wieloletnimi partnerami konkursu są Electro – System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., Nadleśnictwo Radomsko,  Miejski Dom Kultury w Radomsku oraz firma Remondis.

Regulamin konkursu znaleźć można na stronie internetowej PGK Sp. z o.o. www.pgk-radomsko.pl  w zakładce „Edukacja ekologiczna”. Na wszelkie pytania związanie z konkursem można również uzyskać odpowiedź pod nrumerem telefonu 504 947 406.