Miejski Dom Kultury
w Radomsku

Zapraszamy na warsztaty.

Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe na warsztaty tańca orientalnego. Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 17.00-18.00 w sali tanecznej MDK. 

Koszt: 40 zł/os/mies.

obrazek

Warsztaty plastyczne „Morze Sztuki”

Od 8 do 12 sierpnia w MDK odbywały się warsztaty plastyczne „Morze Sztuki”. Przez 5 dni mali artyści, różnymi technikami wykonywali prace związane z morzem. Powstała wyjątkowa rafa koralowa, ceramiczne koniki morskie, witraże oraz latarnie. Efekty pracy uczestników można oglądać na wystawie w holu MDK.  

obrazek

Artystyczne ferie z MDK

Ferie? Czas, start ! W naszych salach śmiech, gwar, zabawa i nauka czyli to co lubimy najbardziej. Ale to dopiero początek 🙂 Trwają warsztaty plastyczne „Na szkle malowane”, które prowadzą nasi instruktorzy Joanna Dudek i Tomasz Zawadzki. W pracowni kopisty „U Nikifora” króluje instruktor Karolina Mysłek. Warsztaty wokalne prowadzi instruktor Justyna Szalińska. Po południu jeszcze zajęcia filmowe i teatralne z Anitą Pawlak Zygmą, Martą Renik i Sebastianem Pierzchalskim. Od rana do wieczora gra też nasze kino. Jak dobrze Was u nas gościć twarzą w twarz 😀

obrazek

Bezpieczne ferie

W Miejskim Domu Kultury rozpoczęły się ferie zimowe 2022. Uwagi o bezpieczeństwie przekazała nam Pani Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

obrazek
Skip to content